Style Switcher

Layout options
  • Boxed Layout
  • Full Width Layout
Primary Color

انتخاب زبان :

پشتیبانی: 77130782-021

021-77130841

 

ایام هفته: 09:00 الی 21:00

جمعه ها و تعطیلات: 10:00 الی 20:00

آدرس: تهران- بزرگراه رسالت (از غرب به شرق)- جنب ایستگاه مترو علم و صنعت- پلاک 404

فروشگاه خارج از محدوده طرح ترافیک قرار دارد. (جهت مشاهده کروکی آدرس کلیک کنید)

قیمتها برای یک جفت (2 حلقه) لاستیک می باشد.

سبد خرید

0  محصول
0 ریال

سبد من

0 محصول 0 ریال
Go to cart

 

با پایان تابستان و آغاز فصل پاییز, حفظ تمیزی شیشه جلوی اتومبیل خودرو از مهمترین فاکتورهای نگهداری خودرو در فصل پائیز و زمستان می باشد. از آنجائیکه با کاهش درجه حرارت هوا, میزان بارندگی نیز افزایش میاید, همه روزه باید شاهد انباشته شدن گرد و غبار موجود در هوا بروی خودروی خود, از جمله شیشه جلوی اتومبیل خود, باشید. عموما کاهش دید در رانندگی یکی از فاکتورهای اصلی بروز حوادث رانندگی می باشد که این مسئله می تواند باعث بروز خسارت جبران ناپذیری در آینده شود. کاهش دید در زمان رانندگی ممکن است که بر اثر عوامل خارجی و یا عوامل داخلی باشد. لذا, بر راننده خودرو واجب است که تا جائیکه می تواند این عوامل را به حداقل برساند تا در آینده به مشکل برخورد نکند.

در ادامه, پنج نکته نگهداری خودرو در زمینه بهبود کیفیت دید در زمان رانندگی ذکر می شود:

1.       چکاپ برف پاک کن

تیغه های برف پاک کن همواره باید در شرایط خوبی قرار داشته باشند, لذا از صحت آن اطلاع کافی داشته باشید. عموما باید تیغه های برف پاک کن هر سال یک مرتبه تعویض شوند.

2.       تمیز کردن شیشه جلوی اتومبیل

عموما کثیف شدن شیشه جلوی اتومبیل خیلی سریع رخ می دهد, که این امر مخصوصا در شب بسیار خطرناک می باشد, بطوریکه نوری که در شب از مقابل به شما تابیده می شود با برخورد به این گرد و خاکها باعث کاهش دید شما می شود. در نتیجه, تمیز کردن شیشه جلوی اتومبیل باید جزء برنامه های روزانه شما باشد که متاسفانه اغلب رانندگان از این مسئله غفلت می کنند.

3.       تمیز کردن چراغهای جلوی اتومبیل

گاهگاهی به چراغ جلوی اتومبیل خود نگاهی بیندازید تا متوجه شوید که مرور زمان چه میزان گردو غبار بروی چراغ خودرو جمع می کند. هر وقت اقدام به تمیز کردن خودرو می کنید, در تمیز کردن چراغ جلوی خود حساسیت به خرج دهید. افزایش گرد و غبار روی چراغ باعث مات شدن چراغ اتومبیل می شود و این امر باعث کاهش پرتو نور در شب می شود.

4.       توجه به ترک و خوردگیهای روی شیشه

همیشه مراقب ترکهای ریز روی شیشه اتومبیل خود باشید چرا که این ترکها در سرعتهای بالا و یا در زمان افتادن در دست انداز ها می تواند برای شما خطر آفرین باشد.

5.       بررسی آب شستشوی شیشه

عملکرد مناسب سیستم آب شستشوی شیشه اتومبیل از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. هیچگاه نباید تیغه برف پاک کن را بصورت خشک بروی شیشه کشید زیرا این امر نه تنها باعث تمیز شدن شیشه نمی شود بلکه باعث خراب شدن تیغه برف پاک کن نیز می شود. همواره از پر بودن آب مخزن شستشوی شیشه اتومبیل اطمینان حاصل نمائید.

 

 

تهیه کننده: تهران تایر

ZO2 Comments

Loading Facebook Comments ...
Loading Disqus Comments ...

اشتراک در خبرنامه

قیمت لاستیک و سایر محصولات

1-  قیمت لاستیک های ارائه شده در فروشگاه تهران تایر بر حسب واحد ریال و برای یک جفت لاستیک (2 حلقه) می باشد.

2- قیمت رینگ و تیوب و سایر محصولات ارائه شده در فروشگاه تهران تایر براساس واحد ریال و برای یک عدد محصول می باشد.

شبکه های اجتماعی تهران تایر

تماس با ما

آدرس : تهران- بزرگراه رسالت ( از غرب به شرق)- بعد از میدان رسالت- مابین چهار راه دردشت و اتوبان باقری(جلوتر از درب جنوبی مترو علم و صنعت)-پلاک 404

ایمیل: tehran.tire@gmail.com

تلفن پشتیبانی :

021-77130782

021-77130841

همراه:09121509773

کروکی آدرس