رده بندی برترین لاستیک های چهارفصل 2023

  ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

  در سالهای اخیر لاستیک‌های تمام فصل در بین رانندگان محبوبیت بسیار زیادی کسب کرده اند. زیرا بین تابستان و زمستان نیازی به تعویض لاستیک نیست همچنین طراحی آج این لاستیک ها به گونه ای است  که در شرایط خشک و مرطوب عملکرد مناسبی داشته و در عین حال در برف و یخ سبک نیز کارایی قابل قبولی ارائه می دهند.در این مقاله رده بندی لاستیک های چهارفصل برتر سال 2023 را بر اساس آخرین تست های مربوطه آورده ایم.

  بررسی مشخصات فنی لاستیک کومهو با طرح گل Ecsta PS31

  ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

  لاستیک کومهو با طرح گل Ecsta PS31 یک لاستیک تابستانه با عملکرد فوق العاده بالا است که برای خودروهای اسپرت و سواری های پرفورمنس ساخته شده است.این لاستیک مانند تمام لاستیک های تابستانی، برای رانندگی در دمای نزدیک به انجماد و در میان برف یا یخ در نظر گرفته نشده است.

  بررسی مشخصات فنی لاستیک نکسن با طرح گل N'Blue HD Plus

  ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

  لاستیک نکسن با طرح گل N'Blue HD Plus  یک لاستیک تابستانه در کلاس اقتصادی است که برای خودروهای سواری در نظر گرفته شده است. این لاستیک نسخه بهبود یافته لاستیک N'Blue HD می باشد که بسیار مورد توجه رانندگان قرار گرفت.اما در لاستیک جدید پارامترهایی که برای ایمنی بسیار مهم هستند، بهبود یافت.

  مشخصات فنی لاستیک بارز با طرح گل OPTI DRIVE P674

  ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

  لاستیک بارز با طرح گل OPTI DRIVE P674، یک لاستیک چهارفصل با عملکرد مطلوب در تمام طول سال که از لاستیکهای محبوب شرکت لاستیک سازی بارز می باشد.

  الگوی آج لاستیک P674 نامتقارن می باشد و به لطف طراحی منحصر به فرد آج، چسبندگی بسیار خوبی در زمین های خشک  و همچنین در زمین های مرطوب را دارا می باشد. شیارهای بهینه روی آج باعث می شود تا آب خیلی راحت و سریع از زیر لاستیک خارج شده و خطر هیدروپلنینگ را کاهش می دهد. علاوه بر آن عملکرد ترمزها را بهبود بخشیده و ایمنی خودرو را فراهم می کند.

  طراحی آج در قسمت شانه با بلوک های عریض و به هم چسبیده، باعث افزایش فرمان پذیری خصوصا مانورهای تند در پیچ ها و هنگام گردش می شود.

   

   

  لاستیک بارز با طرح گل OPTI DRIVE P674 در سمت راست نمودار محصولات بارز قرار داشته و فرمان پذیری فوق العاده و سواری بیصدا و پایداری در هنگام حرکت از دیگر ویژگی های آن است.

  جالب است بدانید در ساخت این لاستیک از موادی استفاده شده که مقاومت غلطشی آن را کاهش می دهد و در نتیجه مصرف سوخت را کاهش می دهد لذا باعث افزایش طول عمر لاستیک می شود.

  لازم به ذکر است لاستیک بارز با طرح گل OPTI DRIVE P674، مقرون به صرفه با عملکرد بسیار خوب می باشد. این لاستیک در سایزهای 185/65R14 و 185/65R15 تولید شده است و در فروشگاه رینگ و لاستیک تهران تایر به فروش می رسد.

   

   

  مشخصات فنی طرح گل OPTI DRIVE P674:

  • آج چهارفصل و نامتقارن
  • چسبندگی فوق العاده در زمین های مرطوب و خشک
  • دارای شیارهای بهینه برای خروج سریع و راحت آب و محافظت در برابر هیدروپلنینگ
  • سواری بیصدا
  • پایداری و فرمان پذیری عالی به خصوص در پیچ ها

   

  جستجو

  چگونه سایز لاستیک خود را بخوانیم

  آموزش خواندن تاریخ تولید لاستیک

  عضویت در خبرنامه تهران تایر

  مرکز خرید و فروش انواع لاستیکهای ایرانی و خارجی

  • تهران بزرگراه رسالت جنب مترو علم و صنعت پلاک 404
  • 77130782-77130841-09121509773

  فروشگاه تهران تایر

  عرضه کننده انواع لاستیکهای ایرانی و خارجی با بیش از 20 سال تجربه

  خرید لاستیک, فروش لاستیک, تعویض لاستیک, بالانس لاستیک, تنظیم باد

  Search