شیوه خرید از تهران تایر

  امتیاز کاربران

  ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
   

  شیوه خرید از تهران تایر

  خرید لاستیک از فروشگاه تهران تایر به سه طریق امکان پذیر می باشد:


  1- خرید اینترنتی لاستیک از تهران تایر


  در این روش شما می توانید سفارشات خود را بصورت اینترنتی ثبت نمائید. لازم بذکر است که جهت خرید لاستیک در فروشگاه تهران تایر, لازم نیست تا حتما یک حساب کاربری برای خود باز نمائید. البته می توانید جهت ثبت سفارش یک حساب کاربری در فروشگاه برای خود ایجاد نمائید.

  سپس, بعد از انتخاب محصولات مورد نظر خود از گروههای محصولی مختلف و اضافه کردن آنها به سبد خرید, می توانید سایر مراحل ثبت سفارش مانند طریقه ارسال و نحوه پرداخت هزینه محصولات را به ترتیب انتخاب نمائید.

  اگر سفارشات ثبت شده پیش از ساعت 16 در هر روز کاری ثبت شده باشند, در همان روز پردازش و به مرحله اجراء و ارسال خواهند رسید و محصول طی 48 تا 72 ساعت به مشتریان تحویل داده خواهد شد. در صورت ثبت سفارش پس از ساعت 16, در اولین ساعت روز کاری بعد, سفارشات پردازش و به مرحله اجراء در خواهند آمد. مشتریان عزیز می توانند جهت اطلاع از وضعیت سفارش خود در هر مرحله به پنل کاربری خود مراجعه کنند و سفارش خود را پیگیری نمایند. لازم بذکر است که پیش از ارسال محصولات جهت تائیدیه نهایی با مشتری جهت ارسال محصول تماس حاصل خواهد شد.


  2- خرید تلفنی و ارسال فوری کالا


  در این روش کافیست تا پس از برقراری تماس با فروشگاه محصول مورد نظر خود را به کارشناسان ما در میان بگذارید تا پس از مراحل ثبت سفارش و پرداخت, محصول در همان روز برای شما ارسال خواهد گردید.


  3- خرید حضوری


  فروشگاه تهران تایر جهت مراجعه حضوری همه روزه تا ساعت 9 شب دایر می باشد و شما می توانید جهت خرید حضوری به فروشگاه مراجعه نمایند.

  عضویت در خبرنامه تهران تایر

  مرکز خرید و فروش انواع لاستیکهای ایرانی و خارجی

  • تهران بزرگراه رسالت جنب مترو علم و صنعت پلاک 404
  • 77130782-77130841-09121509773

  فروشگاه تهران تایر

  عرضه کننده انواع لاستیکهای ایرانی و خارجی با بیش از 20 سال تجربه

  خرید لاستیک, فروش لاستیک, تعویض لاستیک, بالانس لاستیک, تنظیم باد

  Search