رکورد فروش بارز برای اولین بار به ۱۰ هزار و ۱۴۵ تن رسید

  ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
   

  بارز در دی ماه سال جاری ۷۵۰ هزار حلقه تایر رادیال سواری در بازار توزیع کرد که ۲۰۰ هزار حلقه آن رینگ ۱۳ و تایر خانواده پراید بوده است.

  به گزارش روابط عمومی و ارتباطات گروه صنعتی بارز به نقل از نشریه " سرمایه و ثروت، مدیرکل فروش گروه صنعتی بارز اعلام کرد: در دی ماه ۹۸ برای اولین بار حجم فروش این مجموعه از دو کارخانه کرمان و کردستان بارز به ۱۰ هزار و ۱۴۵ تن رسید.

  علیرضا یحیی زاده افزود: در گذشته و در اسفند سال های ۹۶ و ۹۷ بارز فروش ۸ هزار و ۵۰۰ تن را تجربه کرده بود ولی رکورد دی ماه سال جاری نشان از اقتدار تولید و همکاریی است که وزارت صمت و مسئولین دولتی در تامین ارز مورد نیاز مجموعه داشته اند و تدبیر مدیران گروه صنعتی بارز آن را به یک موفقیت بزرگ تبدیل کرد.

  وی ادامه داد: از ده هزار و ۱۴۵تن محصول تولیدی ۷ هزار تن در اختیار نمایندگی ها قرار گرفت. ۲ هزار تن به خودروسازان سبک و سنگین داده شد و هزار و ۱۴۵ تن نیز به شرکت ها، سازمان ها و دوایر دولتی ارسال گردید.

  مدیرکل فروش گروه صنعتی بارز با بیان اینکه برای اولین بار در طول فعالیت این مجموعه ۷۵۰ هزار حلقه تایر رادیال سواری در دی ماه توزیع شده است، خاطر نشان کرد: از این تعداد ۲۰۰ هزار حلقه رینگ ۱۳ بوده که با این حجم، نیاز بازار به تایر خانواده پراید پوشش داده شده است.

  یحیی زاده گفت : رکورد جدید بارز در سود مجموعه تاثیر مثبت گذاشته که این مهم در نرخ سهام قابل مشاهده است.

  خبرنگار ما پرسید : گروه صنعتی بارز برای تامین نیاز بازار نوروز 1399 چه برنامه ای دارد؟ وی پاسخ داد : خوشبختانه سایت کردستان برای اولین بار به تولید روزی ۱۴ هزار و ۵۰۰ حلقه رادیال سواری رسیده است که با ظرفیت ۱۱ هزار و ۷۵۰ حلقه سایت کرمان توان تولیدی گروه صنعتی بارز، ۲۵ هزار حلقه شده است که امیدواریم این رقم در بهمن و اسفند سال جاری به ۲۷ تا ۲۸ هزار حلقه رادیال سواری در روز برسد که بتواند کمک خوبی به بازار نوروز باشد. در این روند هم بیشترین تمرکزمان بر روی رینگ ۱۳، یعنی تایر خانواده پراید است.

  مرجع: وب سایت گروه صنعتی بارز

   

  جستجو

  چگونه سایز لاستیک خود را بخوانیم

  آموزش خواندن تاریخ تولید لاستیک

  عضویت در خبرنامه تهران تایر

  مرکز خرید و فروش انواع لاستیکهای ایرانی و خارجی

  • تهران بزرگراه رسالت جنب مترو علم و صنعت پلاک 404
  • 77130782-77130841-09121509773

  فروشگاه تهران تایر

  عرضه کننده انواع لاستیکهای ایرانی و خارجی با بیش از 20 سال تجربه

  خرید لاستیک, فروش لاستیک, تعویض لاستیک, بالانس لاستیک, تنظیم باد

  Search